Кошик
407 відгуків
-5%-від 300-500 шт -10%-від 500-1000 шт -20% від 1 тискупити зі знижкою

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, тому що у її графіку сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТМ Варос
+380 (68) 479-24-67менеджер Вікторія
+380 (63) 854-08-47менеджер Вікторія
Додати відгук

Особливості ведення бізнесу з продажу шкарпеток в умовах воєнного стану

Особливості ведення бізнесу з продажу шкарпеток в умовах воєнного стану

Панчохи та шкарпетки – це продукція, яка незмінно популярна в людства, у тому числі в Україні. Багатовікові традиції гардеробу, а також кліматичні умови роблять їх важливим продуктом для кожного жителя нашої країни. Із запровадженням воєнного стану ситуація не змінилася – шкарпетки оптом мають великий попит, багато продавців відзначають, що потреба в цій продукції не впала, а іноді ще й зросла. Як позначився перехід України на «військові рейки» на ринку панчішно-шкарпеткової продукції?

 Купити оптом носки у мирний та воєнний час

Варто зазначити, що як у мирний, так у воєнний час бажаючих купити носки оптом достатньо. Але при цьому ринок чітко розділився на два сегменти: цивільний та військовий. Кожен із них має свою специфіку, про це ми й хочемо поговорити. Громадяни нашої країни під час війни дещо змінюють свої уподобання. Насамперед, попит на продукцію різко зростає. Значно підвищуються роздрібні продажі, а також зростає кількість тих, хто хоче купити шкарпетки дрібним гуртом. Зрозуміло, це спричиняє збільшення продажів у великих гуртових постачальників.

Так уже склалося, що з настанням тяжких часів наші громадяни роблять запаси «стратегічних» товарів. До списку традиційно входять крупи, цукор, сіль, макарони, сірники та туалетний папір. Цей перелік доповнюють шкарпетки, без яких обійтися складно як у мирний, так і у воєнний час. Бажання жителів країни купити носки упаковками «про запас» можна пояснити радянською спадщиною. Багато поколінь наших громадян виросли в епоху тотального дефіциту, і страх залишитися без життєво важливих товарів зберігся. Бажання робити запаси засуджувати складно. Виробники, постачальники продукції просто повинні адаптуватися до умов підвищеного попиту та пропонувати недорого шкарпетки оптом від виробника всім, кому це потрібно.

Магазини, гуртові склади панчішно-шкарпеткової продукції реагують на підвищення попиту на свої товари, намагаються купити носки оптом від виробника недорого, щоб задовольнити попит споживачів. Більше того, багато хто значно збільшує товарні запаси на складах. Це пов'язано не лише з ажіотажним попитом на продукцію, але й з невпевненістю в постачаннях на майбутнє.

На жаль, будь-яка війна згубна для бізнесу. У ході військових дій руйнуються підприємства, розриваються зв'язки України з постачальниками сировини та комплектуючих до обладнання, порушуються шляхи постачання готової продукції. Багато продавців побоюються, що купити шкарпетки оптом стане складно. Точний прогноз про те, чи виникнуть проблеми, не береться давати ніхто.

Шкарпетки оптом: асортимент виробів

Особливо потрібно сказати про те, які шкарпетки опт дешево воліють купувати наші співгромадяни. У такий час на перший план виходить не естетика та стиль, а практичність виробів. Ні, попит на кольорові шкарпетки для жінок і дітей не знизився, але при цьому набагато активніше купують прості однотонні шкарпетки, зокрема утеплені. Також збільшується попит на особливо стійкі до зношування вироби, з посиленою спеціальними нитками п'ятою. Такі носки в Червонограді фабрика зараз масово замовляють продавці, щоб зробити запас про всяк випадок.

Особливо варто сказати про продукцію для захисників України. Не можна недооцінювати значення шкарпеток у польових умовах. Бійці ЗСУ, тероборони змушені цілодобово перебувати на бойовому посту, незважаючи на погодні умови. Тому від якісних, практичних шкарпеток залежить як їхній комфорт, так і здоров'я. Чоловічі шкарпетки гуртом у воєнний час особливо потрібні. При цьому значно зросли вимоги до продукції. Великий попит сьогодні на утеплені та теплі однотонні моделі, що підходять до військової форми.

Цілком очевидно, що якість продукції в умовах війни виходить на перший план. Найбільш популярні шкарпетки, виготовлені з суворим дотриманням технології імпортного обладнання. Ресурс таких виробів досить високий, а експлуатаційні якості, зокрема комфорт, підвищені. Не треба забувати про шкарпетки жіночі. Добре відомо, що українки захищають країну пліч-о-пліч з чоловіками. Жіночі серії продукції будь-яких розмірів, прості та теплі, також обов'язково повинні бути в асортименті.

 Бізнес та патріотизм

На жаль, сьогодні ми бачимо сигнали про те, що деякі постачальники та виробники намагаються отримати у воєнний час додатковий прибуток. Це абсолютно неприпустимо і ніяк не пов’язано з образом свідомого громадянина та патріота України. Ціни на готову продукцію допустимо підвищувати лише у випадку, якщо збільшуються витрати на закупівлю сировини, виробництво чи логістику. Саме таку точку зору на ситуацію на ринку має більшість підприємств та гуртових продавців, зокрема Червоноградська панчішна фабрика.

Важливо розуміти, що від успіху нашої армії залежить майбутнє країни, бізнесу та кожного мешканця України. У час на представниках бізнесу лежить особливо висока відповідальність. Насамперед, компанії мають забезпечувати своїх співробітників роботою, гідними зарплатами. Багато працівників вирушили захищати країну, а в деяких на фронті зараз перебувають рідні, близькі. Власники бізнесу повинні відчувати відповідальність за цих людей, робити все можливе, щоб підтримати як захисників, так і їхні сім'ї.

Окремо варто сказати про те, що у воєнний час на бізнес покладаються особливі завдання. Відповідальне ставлення кожного підприємця – важливий внесок у перемогу нашого народу над віроломними окупантами. Сьогодні важливо, щоб усі працювали ефективно. Що можуть зробити підприємці для України в цей непростий час? 

  • Зберігати, а при можливості збільшувати обсяги виробництва та продажу.
  • Своєчасно проводити всі належні відрахування до бюджету країни.
  • Забезпечувати робочими місцями співробітників та створювати нові вакансії.
  • Підвищувати якість продукції, збільшувати її асортимент.
  • Піклуватися про сім'ї тих, хто зараз захищає нашу землю від ворога.

Не варто забувати і про те, що у воєнний час особливо важливою є підтримка армії. Багато компаній України відраховують частину свого прибутку на потреби ЗСУ, а також передають гроші організаціям, які допомагають евакуйованим та постраждалим від російської агресії. Дитячі шкарпетки оптом, особливо теплі сьогодні також потрібні, як і продукція для військовослужбовців.

Багато українських компаній, зокрема Червоноградська фабрика шкарпеток, активно займаються волонтерською діяльністю й передають партії своїх товарів армії та громадянам країни, що потребують цього, на безоплатній основі. Завдяки таким діям підприємців знижуються витрати держави на утримання армії та гроші з бюджету можуть бути спрямовані на придбання озброєння, засобів захисту та відновлення зруйнованої інфраструктури. Відповідальне ставлення кожного з нас наближає наш народ до перемоги. Слава Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner